Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer do gier [~2900zł]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sorgeusz

Sorgeusz

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 15 07 2016 - 11:03

Witam. Jakoś do końca wakacji zamierzam sobie kupić nowy komputer przeznaczony głównie do gier, takich jak: Overwatch, czy Battlefield. Ze starego komputera pozostaje mi jedynie monitor: Samsung SyncMaster 2243 oraz system windows. Na wydanie mam jakieś 2900zł. Składając swój zestaw starałem się brać jak najtańsze części, ale takie, które utrzymają wysoki poziom. W przyszłości planuję możliwą rozbudowę komputera (kupienie lepszej karty graficznej, np: gtx 1070 oraz dołożenie dysku ssd). Prosiłbym o podanie możliwych tańszych alternatyw, lub napisanie, co jest w nim złego i w miarę możliwości poprawienie moich błędów. Zestaw prezentuje się tak: https://www.morele.net/inventory/info/ML77DT/



  • 0

#2 Ationx

Ationx

    Zaawansowany użytkownik

  • 840 postów

Napisano 15 07 2016 - 12:58

Jakoś do końca wakacji zamierzam sobie kupić nowy komputer

I na tym zakończmy ten temat. Przyjdź jakoś pod koniec wakacji, góra tydzień przed zakupem, a nie miesiąc czy półtora.



  • 0

#3 Sorgeusz

Sorgeusz

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 15 07 2016 - 13:10

I na tym zakończmy ten temat. Przyjdź jakoś pod koniec wakacji, góra tydzień przed zakupem, a nie miesiąc czy półtora.

Nie znam dokładnej daty zakupu. Może to być jutro, a może być za 2 miesiące. To zależy od powrotu ojca, a nawet on nie zna daty (Mają mu podać w najbliższym czasie). Mam mieć już gotową rozpiskę, kiedy on wróci ;)


  • 0

#4 Ationx

Ationx

    Zaawansowany użytkownik

  • 840 postów

Napisano 15 07 2016 - 15:02

To odezwij się jak będziesz wiedział kiedy ojciec wróci. Kwestia złożenia zestawu w tych pieniądzach bez specjalnych wymagań to kilka godzin, a będziesz miał wszystko na bieżąco. Za dużo teraz premier kart graficznych i rotacji cenowych, żeby składać na nie wiadomo kiedy zestaw.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych